Pro našeho významného klienta hledáme kandidáta na pozici montážní dělník. Pokud máte zájem pracovat ve stabilní firmě, neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo přes odpovědní formulář.

Pracovní náplň, popis činnosti:

Manuální montáž elektrokol podle montážních postupů

Práce s montážními nástroji a zařízeními

Požadujeme

Manuální zručnost a pečlivost

Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Ochotu pracovat v 1 směnném provozu

Práce jenom pro může

Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Stabilní zaměstnání na dobu 2 měsíců (květen-červen) s možností prodloužení spolupráce

Volné víkendy

1 směnný provoz - pouze ranní směna od 5:45 do 14:15

Prémie

Příspěvek na stravování

Pracoviště: Areál Tatry 1445/2, Kopřivnice
Termín brigády: 02.05.2024 - 30.06.2024
Mzda: 22 000 - 23 000 Kč/měs.
Počet míst: 15 - 20
Firma: DeLu WORK s.r.o.
Zadavatel: Kateřina Markuzel
Lokalita: Kopřivnice
Zavolat: Zobrazit kontakt 732425078
DeLu WORK s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)