V iQLANDII tvoříme zázraky a nenecháváme si je pro sebe. Občas je zabalíme a vyvezeme je ven. Ale je o to větší zájem než stíháme, a proto hledáme parťáka, který by nám pomohl na obchodních a marketingových akcích.

Co vás čeká

• aktivní účast na marketingových výjezdech

• milé a vstřícné jednání s návštěvníky různých akcí,

• obsluha drobných exponátů,

• podávání informací,

• předvádění jednoduchých pokusů na stánku,

• vedení workshopů,

• směnnost: nerovnoměrné směny dle externích akcí 5 až 12 hodinové směny, převážně o víkendu

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• příjemné vystupování,

• umění jednat s dětmi, mládeží i dospělými,

• prezentační a komunikativní dovednosti,

• vstřícný a aktivní přístup k zákazníkům,

• dovednost vysvětlovat,

• časová flexibilita

• vztah k přírodovědnýcm a technickým oborům,

• plnoletost,

• schopnost domluvit se anglicky nebo německy,

• úsměv,

• ŘP skupiny B

Výhodou bude, pokud budete umět

• nebát se mluvit před lidmi,

• schopnost zaujmout,

• divadelní zkušenosti

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

• dlouhodobá spolupráce,

• zázemí 20leté společnosti

• inspirativní a přátelská atmosféra, kolektiv, s kterým budete rádi trávit čas,

• bezplatný vstup do iQLANDIE a dalších zařízení pro rodinné příslušníky ...

Datum nástupu: květen až červen 2024

Pracoviště: Nitranská 410/10, Liberec
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: 170 - 200 Kč/hod.
Počet míst: 2
Vhodné i pro: MD, Absolventi
Firma: IQLANDIA, o.p.s.
Zadavatel: Monika Vamberová
Lokalita: Liberec

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)