Hledáme šikovné brigádníky na dlouhodobou brigádu do obchodního domu Makro Hradec Králové na pozici: OBSLUHA POKLADNY.

Náplň práce:
- markování zboží
- manipulace se zbožím
- komunikace se zákazníkem
- příjem hotovosti + platebních karet
- výdej dokladu + faktury zákazníkovi

Směny:
- ranní směny x odpolední směny (v otevírací době Makra: 08.00 - 21.00)
- !!!NUTNOST DOCHÁZET PŘEDEVŠÍM NA RANNÍ SMĚNY!!!
- možnost i odpoledních směn
- směny v týdnu i o víkendech (jednotlivé dny na domluvě)
- možnost směn 6ti hodinových x 8mi hodinových
- NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!

Požadujeme

Věk 18+ let, výpis z trestního rejstříku, pracovitost, dochvilnost, spolehlivost, pravidelnou docházku především na ranní směny, časovou flexibilitu.

Nabízíme

Mzdu 165 Kč/hod., příplatek za víkendové směny, svátky, smlouvu DPČ, pečlivé a odborné zaučení.

Pracoviště: Rovná 181, Hradec Králové
Termín brigády: Ihned
Mzda: 165 - 182 Kč/hod.
Počet míst: 3
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OSVČ
Firma: Thompson Personnel Management CZ s.r.o.
Zadavatel: Ing. Miroslav Tomana
Lokalita: Hradec Králové
Zavolat: Zobrazit kontakt 725438411
Thompson Personnel Management CZ s.r.o.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓