Na dlouhodobou spolupráci hledáme pracovníka na pozici SKLADNÍK MANIPULANT/PICKER v našem eshopu s obuví.

Směny naplánujeme dle vašich možností, můžete docházet jen některé dny v týdnu nebo jen na pár hodin. Vše je o domluvě. Skvělou zkušenost máme s vysokoškolskými studenty nebo maminkami, které si nemohou kvůli péči o dítě dovolit celý úvazek.

Provozní doba skladu je 7h až 17h, žádné večerní směny ani víkendy.

Místo pracoviště: Brno ulice Křižíkova, Královo pole

Náplň práce:

- manuální práce ve skladu, manipulace se čtečkou, manipulace s lehkou skladovací technikou (paletový vozík)

- příjem, vybalování, pickování, balení

- udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost

- fyzická zdatnost

- manuální zručnost

- pečlivost, svědomitost, pracovitost

- loajalita, bezkonfliktnost

Nabízíme

- dlouhodobou i krátkodobou spolupráci

- práce formou DPP a DPČ, po zapracování možný HPP

- nástup možný ihned

- práci v dynamickém prostředí rychle se rozvíjející firmy

- zaměstnanecké slevy

- místo pracoviště: Brno ulice Křižíkova, Královo pole

Pracoviště: Křižíkova 68a, Brno
Termín brigády: Ihned
Mzda: 140 - 160 Kč/hod.
Počet míst: 6
Vhodné i pro: MD, Absolventi, OSVČ
Firma: bosono s.r.o.
Zadavatel: Zuzana Sovjakova Koubkova
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 734218686
bosono s.r.o.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)