Hledáme šikovné pracovníky s průkazem VZV na stěhování skladu.

Náplň práce:

- stěhování skladu pomocí elektrického VZV

- vyskladňování menšího i objemného zboží

Požadujeme

- platný průkaz VZV (může být i propadlý, ale ne více jak 2 roky - lze zajistit jeho obnovení)

- praxe s řízením VZV

- pracovitost, spolehlivost a samostatnost

- možná docházka 3-4 dny v týdnu

Nabízíme

- směny PO-PÁ od 7-15:30 hod.

- práce na DPČ

- výplata do 1-2 prac. dní po směně nebo 1x týdně v hotovosti

- možnost plánování směn

- práce do cca půlky května možná i déle

- v případě zájmu, možný po brigádě nástup do kmene společnosti

Pracoviště: Brno, Brno
Termín brigády: Dle domluvy
Mzda: 220 Kč/hod.
Počet míst: 6
Vhodné i pro: Absolventi
Firma: JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.
Zadavatel: Adéla Konečná
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 775081715
JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o.

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!