Pracovník nočního úklidu

Do našeho Aqualandu Moravia hledáme nové brigádníky na pozici PRACOVNÍK NOČNÍHO ÚKLIDU.

Pokud máš rád pořádek a jsi pečlivý, pak hledáme právě tebe! Pročti si níže řádky a promysli si, zda do toho s námi půjdeš a my budeme rádi, když se nám ozveš na inzerát.

Náplň práce pozice: Noční úklid

- Úklid celého Aqualandu Moravia.

- Práce s úklidovými prostředky.

- Doplňování materiálu a hygienických potřeb.

- Zajištění pořádku a čistoty svěřených prostorů.

Režim práce pozice: od 21:00 do 05:30 a k tomu 30 minutová přestávka.

Požadujeme

- Zaslání životopisu, abychom tě mohli kontaktovat.

- Odolnost vůči teplu a stresu.

- Dlouhodobou spolupráci.

- Možnost chodit na směny (v týdnu nebo o víkendech).

- Plnoletost.

Nabízíme

- Příplatky za víkendy/svátky/ práce v noci.

- Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka.

- Autobusová doprava Brno – Aqualand Moravia a zpět zdarma.

- 30% sleva na všechny produkty (zboží, jídlo, nápoje).

- Firemní akce pro zaměstnance.

- Zaměstnanecká prádelna.

- Zaměstnanecká Chillout zóna s kuchyňkou.

- Firemní oblečení.

Pracoviště: Pasohlávky č.ev. 110, Pasohlávky
Termín brigády: Ihned
Mzda: 118 - 130 Kč/hod.
Počet míst: 20 a více
Vhodné i pro: Absolventi
Firma: ŽS REAL, a.s.
Zadavatel: Šárka Nováková
Lokalita: Brno
ŽS REAL, a.s.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓