Pro pracoviště v Rajhradě hledáme vhodné uchazeče na výpomoc při odchodu zaměstnanců ze směny - 1 hod./den!

Náplň práce:

- Výpomoc při výstupních kontrolách zaměstnanců
- Manipulace s plastovými bedýnkami, které projíždí rentgenem

Směny: PO - NE - 13.30 - 14.30 hod.

Požadujeme

- Čistý Výpis z rejstříku trestů
- Profesionální vystupování
- Spolehlivost
- Výhodou bude pokud máte:
- Profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný"

Nabízíme

- Zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
- Flexibilní plánování směn
- Nástup možný IHNED
- Pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
- Profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
- VIP sleva na produkty Datart, Alza.cz
- Sleva na divadelní představení
- Výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
- Výhodné pojištění odpovědnosti za škody
- Vhodné i pro OZP bez omezení pohybového aparátu!

Zaujala Vás naše nabídka? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Pracoviště: stará pošta 1025, Rajhrad
Termín brigády: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Vhodné i pro: OZP
Firma: G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
Zadavatel: Markéta Herberová
Lokalita: Rajhrad
Zavolat: Zobrazit kontakt 724793669
G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)